Saç, Sakal ve Bıyık Serumu Palavrası

Vicdanı yerine cüzdanı ağır basan insanlar maalesef kişilerin zayıf yanlarını, zaaflarını kullanarak avuç dolusu paralar kazanmaktadır.

Örneğin bir hemoroid hastası düşünün, bu kişi hastalığın malum bir bölgede meydana gelmesinden dolayı utanır ve muayene olmaya gidemez. Onunla yaşamaya devam eder sonra bir bakar ki hemoroid ilacı var 3 paketi 69 TL. Alır, kullanır. Sonuç başarısızdır. Hem o kadar para vermiş, hem hiç faydası olmayan kıytırık bir ürün kullanmış hem de zaman kaybederek, şikayetlerini yaşamaya devam etmiştir.

Üretici ve satıcı bu kişinin utanmasından dolayı kaynaklanan zaafından yararlanmıştır. Aynı şey varis rahatsızlığı ve bir çok hastalık için de geçerlidir.

Konumuz olan saç, sakal ve bıyıkta da aynı durum söz konusu. Hatta bunda durum biraz daha farklı.

Saçları dökülen ve adım adım kelliğe giden insanların bir kısmı bu durumu kafaya çok takar. Saçım dökülüyor, kel kalacağım diye kendini yer bitirir. O kadar üzülür ki, kimse anlayamaz. Derken televizyonda ya da internette bir bakar serum, şampuan, krem vb. ürünler dönüyor.. Sevinir, hemen verir siparişini, içi içine sığmaz.. Derken ürün gelir, bir hevesle açar kullanmaya başlar.. Yine hüsran.

Sakalı olmayan genç kardeşimiz psikolojisi bozulacak düzeyde takmaktadır kafaya sakallarını.. Haklıdır, arkadaşlarının hepsi çeşitli modellerde sakal bırakırken, onda yoktur. Üzülür, doğaldır. Onun bu üzüntüsünü kullanarak para kazanmak isteyen şahıslar şıp diye bir reklam çıkarır önüne.. Sakal ve bıyık serumu diye. Alıyomuşsun sürüyormuşsun 14 gün içinde sakalın çıkıyormuş. Yok ya? Ee kardeşimiz ne yapsın eli kolu bağlı bir heyecanla alır ürünü kullanır bir güzel hiç vaktini geçirmeden her gün aynı saatte, aynı bölgeye hiç birşeye göstermediği kadar gösterdiği özenle.. Yine hüsran.

İnternet üzerinde ki şikayet sitelerinde ve hekimlerin yazılarında tonlarca eleştiri, şikayet ve uyarı bulabilirsiniz. Bu saç, sakal ve bıyık serumlarının en ufak faydası yoktur. Kanmayın, paranızı bu resmi dolandırıcılara kaptırmayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur