Op. Dr. Nizam Kurtdere

1963 yılında Hatay’da dünyaya gelen Nizam KURTDERE ilköğretim ve lise eğitimini de Hatay’da tamamladıktan sonra 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimine başlamıştır. 1987 yılında mezun olduktan sonra 1 yıllık süreyle mecburi hizmetini Nevşehir / Ürgüp’te tamamlamıştır.

1988 senesinde Samatya yani bugünkü ismiyle İstanbul Fatih Eğitim ve Araştırma Hastanesinde cerrahi asistanlığa başlamıştır. 1992 yılında asistanlığını tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Daha sonra Erzincan’da mecburiyeti hizmetinin geri kalan sürecini tamamlamıştır.

Erzincan Tercan Devlet Hastanesinde 1 yıl kadar başhekimlik yaptıktan sonra mezun olduğu İstanbul’a geri dönmüştür. Farklı kamu hastaneleri ve kurumlarında görev aldıktan sonra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Laparoskopik Cerrahi ve Gastro-İntestinal Endoskopi konularında da eğitim almıştır.

Bunun yanı sıra sağlık bakanlığı gözetiminde düzenlenmiş olan Medikal Estetik eğitimine katılarak sertifika alan hekim 2014 yılında kamu kurumlarından ayrılarak şu an İstanbul Şişli’de aşağıda ki rahatsızlıkların tedavisinde hizmet vermektedir.

– Basur (hemoroid)
– Anal Fissür (makat çatlağı)
– Kıl Dönmesi (pilonidal sinüs)
– Nasır
– Lipom (yağ bezesi)
– Ben Tedavisi
– Anal Hematom

Nizam Kurtdere İletişim Bilgileri
Adres: Merkez mahallesi. Halaskargazi caddesi. Kuran İş Merkezi No:145 5. Kat Şişli – İstanbul
TEL: 0212 246 10 04 – 0212 247 10 04
GSM: 0532 463 96 82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur