Op. Dr. Demet AĞRAS

Tecrübeli bir Genel Cerrahi Uzmanı olan Demet Ağras, özellikle makat hastalıkları yani proktoloji konusunda oldukça bilgili ve birikimlidir.

Op. Dr. Demet Ağras 1973 yılında şuan da severek yaşadığı İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini Karşıyaka Kenan Gamsız, orta okul ve lise eğitimini ise Karşıya Lisesi’nde tamamlamıştır. 1991 Yılında liseden mezun olduğu gibi de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiş olup, 1996 yılında başarıyla tamamlamıştır.

Doktor Demet Ağras
1996 yılında mezun olan doktor, 1997-2002 yılları arasında yine mezun olduğu okul olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında İhtisasını gerçekleştirmiştir. İhtisas yaptığı dönem içerisinde genel cerrahi alanına giren tüm hastalıklar hakkında bilgi edinerek, tedavilerini de öğrenmiştir. Genel cerrahi alanına giren ve kadın hastaların muayene ve tedavisinden korktuğu makat hastalıkları ile daha yakından ilgilenmiş ve özellikle bu alanda çalışmalarını sürdürmüştür.

2002’de ihtisas sürecinin bitmesi ile genel cerrahi uzmanı olan Demet Ağras aynı yıl Bergama Devlet Hastanesinde görevine başlayarak 2010 yılına kadar burada çalışmıştır. 2010 yılından sonra İzmir Özet Metropol Tıp Merkezi, Özel Gazikent Tıp Merkezi, Özel Çankaya Tıp merkezi gibi sağlık kuruluşlarında hizmet vermeye devam etmiştir.

Doktorluğu dışında sosyal alanlarda da oldukça etkin olan doktor 800 metre yüzmede gümüş madalya alan milli bir yüzücüdür. Ayrıca piyano çalmayı bilen Demet Ağras, yan flüt çalan kızı Irmak’ın verdiği konserlerde ona eşlik etmektedir.

Kadın Genel Cerrahi Uzmanı Op. Demet Ağras’ın Tecrübeli Olduğu Hastalıklar
– Hemoroid (basur)
– Fissür (makat çatlağı-makat yırtığı)
– Fistül (makatın yanında sürekli akıntı yapan delik)
– Kıl dönmesi (pilonidal sinüs), ayaktan uygulanan mikro sinüsektomi, Bascom, pit picking, Karidakis gibi -ameliyatlar
– Kondilom (makatta siğil)
– Polipler (anogenital bölgede ve rektum’da çıkıntılar)
– Anüs estetik ameliyatları
– Yüz ve vücut bölgesindeki her tür benlerin ameliyatsız tedavileri
– Nasır
– Lipom (yağ bezeleri)

Üstte ki tüm hastalıkların tümünü çağdaş ve modern yöntemlerle ameliyatsız bir şekilde tedavi eden doktor şu an İzmir’de görev yapmakta olup, iletişim bilgileri aşağıda ki şekildedir.

Op. Dr. Demet Ağras İletişim
Adres: Atatürk Caddesi No:174/1 Kat 4 (Cumhuriyet Meydanı) Konak – İZMİR
Tel: 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06
GSM & WhatsApp: 0542 295 52 54

1 Comment

Add a Comment
  1. Hocam anus gevşekliği tedavisinde sadece kegel egzersiz mi var başka tedaviler mevcut mu acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur