İzmir’de Hemoroid Ameliyatı Yapan Hastaneler

Basur, yani tıpta ki isiyle hemoroid bir çok kişinin maruz kaldığı makat hastalıklarından en sık karşılaşılanıdır. Çoğunlukla kabızlık sorunu olan kişilerde görülür.

Kabızlıktan nasıl bir sorun oluşturur ki diyorsanız izah edelim.

Kronik yani sürekli olarak kabızlık sorunu olan insanlar tuvalete gittiklerinde kolay dışkılayamaz ve ıkınmak zorunda kalırlar. Kişi her ıkındığında anüste ki toplardamarlarda basınç oluşur ve bununla beraber bir doku zedelenmesi meydana gelmektdir. Toplardamar bu şekilde hasar görerek genişlemeye maruz kalır. Genişleyen damar ise anüsten dışarı çıkar. Dışarı çıkan bu görünüme ise basur memesi ismi verilir.

Basur geçmiş yıllarda klasik ameliyat yöntemleri ile tedavi edilen bir sorundu. Fakat günümüzde teknolojik aletlerin ortaya çıkması ile birlikte yeni ve çağdaş tedavi yöntemleri de hayatımıa girmiştir.

Bu yöntemlerle hem doktor hem de hasta bir çok avantaj sağlar. Örneğin doktor 3-4 saat yerine 10-15 dk kadar kısa bir sürede tedaviyi tamamlar. Hasta ise herhangi bir istirahat, pansuman, kesi veya dikişe gerek duymadan günlük hayatına ara vermeden yaşamını sürdürebilir.

İzmir de Ameliyatsız yöntemlerle hemoroid tedavisi olmak isterseniz genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Demet AĞRAS’ı tercih edebilirsiniz.

İrtibat bilgileri:

Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK – İZMİR
Tel: 0232 422 10 06 – 0232 464 10 06
GSM & WhatsApp: 0542 295 52 54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur