Favori Ekimi Nasıl Yapılır?

Favori, erkeklerde tamamlayıcı rol oynayan bir bölgedir. Sakal ile saçın birleşimini sağlar. Bir çok kişi için favori oldukça önemlidir. Çeşitli şekillerde kesilmesini sağlayarak, tarz yaratmayı sağlayabilir.

Hatta geçmişten günümüze erkekler de bir çok favori çeşidi moda olmuştur. Her ne kadar çoğu erkek bu bölgeyi önemsemese de, bir çoğu ciddiye almaktadır. Bazı insanların favorileri hiç olmadığı gibi, bazı insanların ki yarım ya da şekilsiz olabilmektedir. Öyle ki bazı insanlar burada ki açıklığı kapatabilmek için saçlarının kulak üstlerini uzatarak açıklık meydana gelen kısımların kapanmasını sağlamaktadır. Fakat saçını uzatmayı sevmeyen ya da favorisi olsun isteyenler favori ekimi yaptırmayı tercih edebilirler.

Ekim İşlemi Tekli Şekilde Yapılmalıdır
Saç, bıyık,sakal ve kaş konusunda ekim yapan uzmanların çoğu ekimleri kanal açarak çoklu şekilde yapmaktadırlar. Fakat konusunda tecrübeli olan uzmanlar bunun yanlış olduğunu ve her kökün tek tek delik açılarak ekilmesi yönünde tavsiyede bulunmaktadırlar.

favori-ekimi

Favori Ekimi Nasıl Olmalı?
Ekim yaptıracak olan kişiler son derece bilinçli olmalıdır. Ekim yaptırmadan önce internet ortamında ekim yapan merkezleri ya da uzmanları araştırmanın yanı sıra daha önce ekim yaptırmış olan kişilerin de önerilerini ve uyarılarını dikkate almaları önem taşımaktadır. Ekim yaptırdıktan sonra pişman olmamak adına bu araştırmalar önemlidir. Favori ekimi saç ekiminde olduğu gibi 70-80 derecelik açılarla değil 35-40 derecelik açılarla yapılmalıdır. Bu açıların verilebilmesi için az önce de bahsettiğimiz üzere her kökün çoklu ve kanal açılarak değil , tek tek delik açılarak yapılması gerekmektedir. Doğru favori ekimi bu şekilde olur.

Favori Ekimi İçin Hangi Doktora Gidilir?
Favori ektirmek için gideceğiniz hekimi doğru seçmelisiniz. Dikkat edilmesi gereken hususları yukarıda kapsamlı bir şekilde belirttik. Ekim yapan kişinin doktor olmasına, asistanlarına ekim yaptıran bir kurum olmamasına, köklerin tek tek olacak şekilde ekilmesine çoklu olarak yapılmamasına çok dikkat edilmelidir.

Op. Dr. Atilla KAYA Tavsiye Edilir
Türkiye’nin ilk sakal, bıyık ve kaş ekimi yapan doktoru Op. Dr. Atilla KAYA bu konuda oldukça iyidir. Bugüne kadar yüzlerce kişiye sakal, bıyık ve kaş ekimi yapan Atilla KAYA favori ekimi de yapmaktadır. Saç dışında ki tüm ekim işlemleri için kendisine 0212 572 72 65 – 0212 572 72 66 numaralı telefonlardan ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur