Avon Temsilcisi Ol

Gerek ülkemizde, gerekse dünyada insanların hayatlarını sürdürebilmeleri için para kazanmaya ihtiyaçları vardır. Bunun içinde insanlar çeşitli meslek gruplarından kendine en uygunu olanı seçerek çalışmaktadır. Bazı insanlarda ticaret yönü ağır basarak kendi işlerini kurmak ve bu yolda ilerleyerek büyümek isterler. Ticaret yapan kişilerin bu mesleği seçmesinde ki en büyük sebep patron, müdür vs. gibi faktörlere karşı sıcak bakmamaları ve kendi işlerinin patronu olmak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Eğer siz de kendi işinizin patronu olmak kimsenin kuralları dahilinde çalışmak istemiyorsanız konumuz olan avon temsilciliği tam size göre bir seçenek olabilir.

Dünyanın en ünlü kozmetik firmalarından olan Avon 100’den fazla ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizde de uzun yıllardır hizmet gösteren ve kozmetik sektöründe çığ gibi büyüyen avonda bir çok kişi sadece müşteri olarak alışveriş yaparken bir çok kişide temsilci olarak hem kazanmakta hem de kazandırmaktadır. Doğru fikir ve hamleler geliştirildiği taktirde avon temsilcisi olan kişiler ciddi rakamlar kazanarak hayatlarını geçindirecek gelire sahip olmaktadır.

Kendi Çalışma Saatlerinizi Belirleyin
Avon temsilcisi olduğunuzda başınızda bir patron veya müdür bulunmamaktadır. Aynı zamanda kimsenin kurallarına değil kendi koyduğunuz kurallara uyarsınız. Bunlardan biri de çalışma saatleri olup istediğiniz gün ve saatlerde çalışabilirsiniz. Sabah 08:00 akşam 18:00 gibi saat aralıklarına ihtiyaç duymadan kendinizi en rahat ve verimli hissettiğiniz saat aralıkta çalışabilir dilediğiniz zamanlarda da kendinize izin verebilirsiniz.

%33 Kar Payı
Avon temsilcisi olduğunuzda sattığınız her üründen ortalama %33 civarında kâr payı elde edersiniz. Yani yaptığınız her 100 TL’lik satıştan neredeyse 33 TL’sini avon size bırakmaktadır. Aynı zamanda kampanyalarda yapmış olduğunuz satışın toplamına göre de avon size çeşitli elektronik veya farklı ürünleri hediye olarak vermektedir.

Kendi işinizin patronu olup, pazarlama odaklı bir işiniz olsun istiyorsanız avon temsilcisi olabilirsiniz. Avon temsilci başvurusu yapmak için http://www.temsilciolmak.net/avon-temsilcisi-nasil-olunur/ linkini tıklayabilirsiniz.

Sitenin yorum kısmından avondan bağımsız satış liderine dilediğiniz soruları yönelterek yanıt alabilirsiniz. Aynı zamanda http://www.facebook.com/avontemsilcisi1 linkinde bulunan facebook sayfasınıda beğenerek mesaj gönderebilirsiniz.

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur