Makat Çatlağına Anuflex Merhem

Anal fissür yani Türkçe ismiyle Makat Çatlağı probleminin tedavisi için geliştirilmiş olan Anuflex Merhem tamamen bilimselliği kanıtlanmış aktif maddeler içermektedir.

Bitki Özleri ve Bitki Yağları İle Oluşturulmuştur!
Anuflex isminde ki ürün tamamen bitkizel özler ve yağlar kullanılarak geliştirilmiştir. Anal fissür tedavisinde kullanıldığı gibi benzer anüs hastalıkları olan hemoroid, anal hematom gibi rahatsızlıkların tedavisinde de tercih edilebilir. Burada bilmeniz gereken esas konu ilacı kullanmadan önce mutlaka rahatsızlığınızın anal fissür, hemoroid, anal hematom olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Dolayısıyla bunun için doktorunuza başvurmanız avantaj sağlayacaktır. Çünkü farklı bir rahatsızlığı örneğin hemoroid sandığınız durumda kendi kendinize çözüm aradığınızda vakit kaybederek daha kötüye gitmesine neden olabileceğini bilmelisiniz.

Anuflex Ne İşe Yarar?
1-) Makat çatlağı problemi anüste ki kasların kasılması ile ortaya çıkar ve inanılmaz acıya neden olur. Özellikle kişi dışkılama esnasında ve sonrasında dayanılmaz şikayetlere maruz kalır. Anuflex kullanımı ile beraber kaslar gevşer ve rahatlamanıza olanak tanır. Ameliyat ve botox uygulamalarına da amaç kasların gevşetilerek hastalığın tedavi edilmesidir. Merhem içinde bulunan aynısafa otu bu gevşetme rolünü üstlenmektedir.

2-) Tuvalet esnasında karşılaşılan cam çiziği hissiyatı yani acı azalır. Çünkü anuflex içerisinde bölgesel uyuşturucu özelliği olan karanfil yağı bulunmaktadır. Eğer makat çatlağı probleminiz varsa ve dışkılamadan bir kaç dakika önce anüsün içine doğru anuflex uygularsanız hissedeceğiniz acı minimize olacaktır.

3-) Kasların kasılması anüste küçük bir cam kesiği gibi yırtığa sebep olmaktadır. Bu meydana gelen yarayı iyileştirmek için ürünün içinde kantoron yağı devreye girer. Çünkü bitkisel ürünler içerisinde yara iyileştirme özelliği olan en etkili ve başarılı ürün kantoron yağıdır.

4-) Yukarıda ki madde de belirttiğimiz yara ile beraber ödem yani şişlik meydana gelir. Şişliğin azaltılmasında ise ürünün içinde ki meyan kökü devreye girer. Tıpkı kortizon etkisi ile bu şişliği azaltır. Ayrıca meyan kökünün diğer bir özelliği ise mikrop öldürücü olmasıdır. Yani kaşıntı şikayeti olan anal fissür hastalarının kaşıntı şikayetlerini de ortadan kaldırır.

5-) Basur hastalığı anüs bölgesinde ki damarların genişlemeye maruz kalması ile ortaya çıkar ve çoğu makat yırtığı rahatsızlığı olan kişilerde basur (hemoroid) görülür. Anuflex hemoroid hastalarının da tercih edebileceği bir merhemdir çünkü içeriğinde damar büzüştürücü etkisi olan at kestanesi özü bulunmaktadır. Bu sayede memelerin küçülmesine yardımcı olabilmektedir. Bunun yanı sıra ise karafil yağıda uyuşturucu etkisinden sebep, hemoroid ağrılarını azaltacaktır.

Anuflex Merhemin Yat Etkileri Var mı?
Herhangi bir olumsuz etki görülmemiştir.

Anuflex Nasıl Kullanılır?
Doktorunuz veya eczacınız bu konuda sizi yönlendirecektir. Ancak bilginiz yoksa şu şekilde kullanmayı tercih edebilirsiniz;

Dışkılamadan önce anüsün içine serçe parmağınızın son boğumunun yarısına kadar sürüp uyuşturucu etkisini göstermesi için 5-7 dakika kadar bekletilmelidir. Bu sayede dışkılama esnasında ortaya çıkacak acı azaltılacaktır. Tuvalet sonrasında uygulamakta kasların gevşemesine ve rahatlamasına yardımcı olarak problemin tedavi olmasına yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki bitkilerin aktif özleri kullanılmıştır
Meyan kökü
Aynısafa
Sarı kantaron
Karanfil

https://www.makatcatlagi.net/makat-catlagi-bitkisel-tedavi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık üzerine bilgi içerir. Nasır Tedavisi Saç Biti Makat Çatlağı Varis Tedavisi Bul Öğren Varis Neden Olur